Systemy przywoławcze dla centrów logistycznych

TRUCK DRIVER PAGING SYSTEM to zaawansowane rozwiązanie usprawniające komunikację z kierowcami ciężarówek w centrach logistycznych. Kierowcy ciężarówek zostaną poinformowani o tym, do którego obszaru jechać, gdy magazyn będzie gotowy na przyjęcie danego kierowcy.


Mapa systemu

Rejestracja kierowcy i wydanie pagera

 

Kierowca otrzymuje pager ze zdefiniowanym i przypisanym numerem do auta. Pojazd zostaje zarejestrowany w punkcie wydania dokumentów transportowych. Rejetracja pagera może zostać zapisana w systemie on-line i udostępniona dla innych pracowników.

Oczekiwanie na wezwanie

 

Załadunke/ rozładunek jest przygotowywany, a kierowca może odpocząć po długiej trasie. Pager TGP-200R poinformuje kierowcę w odpowiednim czasie gdzie musi się udać wyświetlając nr bramy oraz nazwę miejsca (Rampa, brama, podjazd etc.) 

Przywołanie kierowcy

 

Załadunke/ rozładunek został przygotowywany. Pracownik zakładu może przywołać kierowcę poprzez wybranie właściwego numeru pagera wraz ze wskazaniem miejsca do którego powienien się udać. Możliwość integracji bazy przywołującej z systemem kierowcy*.

Kierowca otrzymuje powiadomienie

 

Kierowca otrzymuje informacje na pager TGP-200R z wyświetlonym numerem oraz miejsce do którego powinien się udać. Pager może wibrować/ świecić i dźwięczeć w ten sposób wzmacniając wyświetlaną treść na pagerze. Możliwość integracji z systemem iBeacon*.

Załadunek/ rozładunek i zdanie pagera

 

Kierowca podjeżdża w miejsce wskazane przez pager TGP-200R. Przy wyjeździe z zakładu zdaje pager do dalszego wykorzystania i przypisania innemu kierowcy.


Produkty


Atrybuty


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana

SYSCALL Poland 2006. All Right Reserved