SYSTEMY KOMUNIKACJI BEZPRZEWODOWEJ

 

SYSCALL POLSKA jako przedstawiciel NTTWORKS Ltd. wiodącego producenta systemów przywoławczych z siedzibą w Korei Południowej. Od ponad 18 lat firma dostarcza produkty marki SYSCALL, oprogramowanie oraz usługi na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Od samego początku Syscall Polska skupia się na opracowywaniu i doskonaleniu w dziedzienie systemów przywoławczych dostarczając kompletne, wielobranżowe i niezawodne rozwiązania.

Oprogramowanie do systemów przywoławczych

Dostarczamy rozwiązania, które mogą zostać zintegrowane z już stosowaną w przedsiębiorstwie infrastrukturą. Naszym zadaniem jest wdrożenie oprogramowania i połączenie go z nadajnikami oraz odbiornikami radiowymi w taki sposób, aby zapewnić sprawną komunikację. Oferowane produkty mogą być dostosowane nawet do rozproszonej struktury organizacji.

Nasze wyroby pozwalają na usprawnienie wykonywanych czynności i prowadzonej działalności na różnych polach i na wiele sposobów. Są z powodzeniem wykorzystywane przez podmioty z rozmaitych branż, począwszy od medycznej i rehabilitacyjnej poprzez gastronomiczną i rozrywkową, skończywszy na produkcji i przemyśle. Projektujemy i wdrażamy indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów systemy przywoławcze, które wyróżniają się elastycznością, funkcjonalnością i wydajnością. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i nawiązywania współpracy z naszą firmą!

Przykładowe zastosowania produktów SYSCALL 

REHABILITACJA I BIURO

Rozwiązanie pozwalające na przywołanie pracownika pracującego w punkcie rehabilitacji, biur i masażu, które umożliwia przekazanie informacje w formie wizualnej. W tym przypadku nadajnikiem może być przycisk, a odbiornikiem np. monitor.

KASYNO

Za pomocą tego oprogramowania do systemów przywoławczych możliwe staje się wezwanie obsługi kasyna w razie usterki wyposażenia. Wykorzystuje się je także do przywoływania ochrony.

FABRYKA

Oferujemy rozwiązania, za których pomocą osoby obsługujące urządzenia w zakładach przemysłowych mogą błyskawicznie wezwać przełożonych czy współpracowników. Istnieje możliwość wdrożenia mechanizmu służącego do kontroli wezwań – pochodzące z niego dane warto poddać analizie, bo mogą prowadzić do przydatnych wniosków.

DOM OPIEKI SPOŁECZNEJ case 1

Proponujemy szeroki wybór rozwiązań zaprojektowanych z myślą o domach opieki społecznej. Nasze oprogramowanie do systemów przywoławczych obejmujące nadajniki i odbiorniki radiowe może zostać wykorzystane m.in. do monitoringu, przywoływania pielęgniarek i opiekunów czy sygnalizowania tego, że pomieszczenie jest zajęte.

OPIEKA MEDYCZNA case 1

Aktywnie współpracujemy także z podmiotami z branży medycznej. Zaopatrujemy szpitale w przyciski łóżkowe, narzędzia do identyfikacji pacjentów i infrastrukturę przeznaczoną do efektywnej komunikacji bezprzewodowej. Kładziemy nacisk na wygodę jej obsługi zarówno przez personel medyczny, jak i chorych.

FAST FOOD case 1

Wdrażamy mobilne pagery pełniące funkcję odbiorników wraz z nadajnikami i niezbędnym oprogramowaniem do systemu przywoławczego dla lokali gastronomicznych. Bogaty wybór urządzeń i automatyzacja działania sprawiają, że cieszą się one dużą popularnością i opinią wyjątkowo praktycznych.

BEACH BAR

Służymy wsparciem także beach barom, których menadżerowie zdają sobie sprawę, jak ważne jest inwestowanie w nowoczesne technologie. Mechanizmy kolejkowe, narzędzia do przywoływania obsługi, czujniki współpracujące z monitoringiem czy pagery dla pracowników to zaledwie niewielka część naszej oferty.

RESTAURACJA

Szczycimy się tym, że nasze oprogramowanie do systemów przywoławczych pozwala na przywołanie nawet 96 osób z danego nadajnika do czterech określonych odbiorników z jednej lokalizacji. To opcja niezwykle przydatna w branży gastronomicznej, która służy do informowania kelnerów przez pracowników kuchni o gotowości zamówienia do podania go klientowi.

SKLEP ODZIEŻOWY

Automatycznie wyświetlające się na monitorze ceny, samodzielnie uruchomiające się komunikaty głosowe o promocjach czy przyciski w przymierzalniach pozwalające na poinformowanie o potrzebie zmiany rozmiaru odzieży to tylko niektóre nasze propozycje. Oprogramowanie do systemów przywoławczych wraz z nadajnikami i odbiornikami radiowymi to świetna propozycja dla sklepów odzieżowych.


LODOWISKO

Korzystając z naszych pagerów, użytkownik może zostać poinformowany o upływie czasu przewidzianego na wykonanie danej czynności, użytkowanie sprzętu czy korzystanie z usługi. To odpowiednie rozwiązanie do takich obiektów, jak np. korty tenisowe, solaria, gabinety masażu i inne miejsca, w których klient ma do dyspozycji określoną ilość czasu.

TOALETY

Oferujemy przyciski toaletowe wyposażone w opcję wysyłania komunikatu o wyładowanym akumulatorze w urządzeniu nadawczym. Pozwala ona na monitoring naładowania baterii i podłączanie jej w porę do ładowania, zanim ulegnie całkowitemu wyczerpaniu.

LOGISTYKA

Proponujemy wyjątkowy produkt służący do informowania kierowcy o tym, które miejsce zajmuje w kolejce i z którego wjazdu ma skorzystać. To oprogramowanie do systemów przywoławczych wraz z nadajnikami i odbiornikami radiowymi ma zasięg 800 m.

STOMATOLODZY

Nasze rozwiązania wspomagają także pracę w gabinecie stomatologicznym, ponieważ służą do wzywania personelu w razie konieczności udzielenia szybkiej pomocy pacjentowi.

KUCHNIA -> KELNER

Za pomocą produktów SYSCALL pracownicy baru czy kuchni zyskują możliwość szybkiego wezwania kelnera, którego zadaniem jest odebranie posiłku ze wskazanego miejsca i przekazanie go do stolika klienta. Przy użyciu jednego urządzenia da się wezwać obsługę do maksymalnie czterech różnych lokalizacji.

JACHT I WYCIECZKOWCE

Dostarczamy wyposażenie statków pasażerskich, przy którego użyciu można wezwać pracowników obsługi do dowolnego miejsca. Z oferowanego oprogramowania do systemów przywoławczych wraz z nadajnikami i odbiornikami radiowymi może korzystać również załoga kapitańska.

SYSTEM KOLEJKOWY case 1

Służymy pomocą również osobom niepełnosprawnym, z myślą o których projektujemy i wdrażamy przyciski w takich miejscach jak windy, poręcze czy kioski. W budynkach użyteczności publicznej w razie potrzeby mogą być one wykorzystywane do wezwania pracowników.

FAST FOOD case 2

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania m.in. dla lokali gastronomicznych, w których zamówienie składa się w KIOSK-u. Dzięki naszym produktom klient samodzielnie może wziąć odbiornik radiowy z automatycznie przydzielonym numerem przez oprogramowanie do systemów przywoławczych. Na urządzenie poprzez nadajnik zostaje wysłana informacja o gotowości zamówienia do odbioru.

SZKOŁA

Proponujemy szeroki wybór rozwiązań dla placówek edukacyjnych. Montujemy przyciski o wielorakim przeznaczeniu, wyświetlacze czy moduły sygnalizacyjne, które stosuje się m.in. do informowania o niebezpieczeństwie.

AUTOMATY SAMOOBSŁUGOWE

W Polsce powstaje coraz więcej benzynowych stacji samoobsługowych, które wyposażamy w oprogramowanie do systemów przywoławczych. Nasze odbiorniki i nadajniki radiowe są przeznaczone do wzywania pracowników przez klientów potrzebujących pomocy.