Kina i teatry

 

PRZYWOŁANIE SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

komunikacja bezprzewodowa

 

 

Syscall doskonale sprawdza się w roli cichego łącznika w miejscach gdzie ludzie przychodzą w celach edukacji kulturalnej. W kasach biletowych teatrów, kin, koncertów czy też różnego rodzaju eventów kulturalnych jakimi są wystawy, syscall jest narzędziem do komunikacji nie werbalnej. Obsługa otrzymuje zdefiniowane komunikaty tekstowe na pagery mobilne ale także komunikaty wizualne na odbiorniki świetlne.

centra handlowe

 

PRZYWOŁANIE OCHRONY, SERWIS TECZHNICZNY...

BEZPIECZNY PUNKT HANDLOWY

 

 

Najbardziej skuteczne rozwiązania informujące o sytuacji zagrożenia życia lub utraty mienia dla punktów handlowych powinno opierać się na szybkim i treściwym komunikacie do odpowiednich służb prewencyjnych. Syscall zapewnia komunikację bezprzewodową z odbiornikami mobilnymi, monitorami, sygnalizatorami świetlnymi oraz syrenami w szybki i pewny sposób.

Syscall dla RETAIL

 

SYSTEM JEDNO KOLEJKOWY

SYSTEM RADIOWY

 

 

Każdy kasjer aktualnie pracujący na stanowisku obsługi klienta ma możliwość przywołania klienta z kolejki do swojego boksu kasowego. Wystarczy zamontować przycisk, który jest zdefiniowanym numerem kasy po naciśnięciu, którego na dużym ekranie zbiorczym lub na małych ekranach z serii SR-A pojawi się numer. System jedno kolejkowy

Monitory SYSCALL


SZEROKI WYBÓR MONITORÓW INFORMACYJNYCH

DZIAŁAJĄCYCH W SYSTEMIE RADIOWYM