O Nas


SYSCALL POLSKA jest przedstawicielem wiodącego producenta systemów przywoławczych z siedzibą w Korei Południowej. Firma prowadzi sprzedaż poprzez przedstawicielstwa regionalne na całym świecie od 1996 roku. Od samego spółk początku skupia się na opracowywaniu i doskonaleniu w dziedzienie systemów przywoławczych dostarczając kompletne, wielobranżowe i niezawodne rozwiązania.

Najbardziej wszechstronna linia produktów z multi branżowym przeznaczeniem została zaprojektowana w celu dostarczenia funkcjonalnych rozwiązań komunikacji bezprzewodowej. Przygotowaliśmy szereg możliwych zastosowań branżowych np. bezprzewodowy system przywoławczy dla restauracji, pagery dla gości, system przywoławczy dla RETAIL, system przywoływania dla opieki medycznej - to tylko kilka z nich.
Dzięki innowacyjnym, niezawodnym produktom i usługom, a także utalentowanym ludziom, odpowiedzialnemu podejściu do biznesu i globalnej postawie obywatelskiej przy współpracy z naszymi partnerami i klientami, SYSCALL chce zostać liderem globalnego dostawcy rozwiązań do komunikacji bezprzewodowej.

Filozofia firmy

Zaufanie klienta - opierając się na naszej filozofii „Customer First”, nieustannie rozwijamy i dostarczamy innowacyjne produkty i usługi najwyższej jakości, które spełniają najbardziej wyszukane wymagania klientów.


Zorientowani na ludzi i ich potrzeby - Szanujemy i zachęcamy naszych pracowników do rozwoju osobistego, wierząc, że sukces naszej firmy zależy od pielęgnowania charakteru i umiejętności każdej osoby.


Przejrzyste partnerstwo - szanujemy naszych partnerów i ich partnerów biznesowych, współpracujemy z nimi w ramach długotrwałych relacji w celu osiągnięcia wzajemnego rozwoju opartego na zaufaniu.