SYSTEMY KOMUNIKACJI BEZPRZEWODOWEJ

 

SYSCALL POLSKA jako przedstawiciel NTTWORKS Ltd. wiodącego producenta systemów przywoławczych z siedzibą w Korei Południowej. Od ponad 18 lat firma dostarcza produkty marki SYSCALL, oprogramowanie oraz usługi na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Od samego początku Syscall Polska skupia się na opracowywaniu i doskonaleniu w dziedzienie systemów przywoławczych dostarczając kompletne, wielobranżowe i niezawodne rozwiązania.

Syscall Polska - O Nas


SYSCALL POLSKA jest przedstawicielem wiodącego producenta systemów przywoławczych z siedzibą w Korei Południowej. Firma prowadzi sprzedaż poprzez przedstawicielstwa regionalne na całym świecie od 1996 roku. Od samego początku firma skupia się na opracowywaniu i doskonaleniu w dziedzienie systemów przywoławczych dostarczając kompletne, wielobranżowe i niezawodne rozwiązania.

Najbardziej wszechstronna linia produktów została zaprojektowana w celu dostarczenia funkcjonalnych rozwiązań do komunikacji bezprzewodowej. Przygotowaliśmy szereg możliwych zastosowań branżowych np. bezprzewodowy system przywoławczy dla restauracji, pagery dla gości, system przywoławczy dla RETAIL, system przywoływania dla opieki medycznej, a to tylko kilka z nich.
 

Dzięki innowacyjnym i niezawodnym produktom, a także utalentowanym ludziom i odpowiedzialnym ludziom przy współpracy z naszymi partnerami i klientami, SYSCALL chce zostać liderem globalnego dostawcy rozwiązań do komunikacji bezprzewodowej.

Filozofia firmy

Zaufanie klienta

 

Opierając się na naszej filozofii „Customer First”, nieustannie rozwijamy i dostarczamy innowacyjne produkty i usługi najwyższej jakości, które spełniają najbardziej wyszukane wymagania klientów.

Ukierunkowani na ludzi i ich potrzeby

 

Szanujemy i zachęcamy naszych pracowników do rozwoju osobistego, wierząc, że sukces naszej firmy zależy od pielęgnowania charakteru i umiejętności każdej osoby.

Przejrzyste partnerstwo


Wierzymy w naszych partnerów i ich biznesowe podejście, współpracujemy z nimi w ramach długotrwałych relacji w celu osiągnięcia wzajemnego rozwoju opartego na zaufaniu i zrozumieniu wzajemnych potrzeb