Rozwiązania bezprzewodowej komunikacji

 

GASTORNOMIA

Zadowolony gość to potencjalnie, ponowna wizyta klient w restauracji. W przemyśle gastronomicznym, w którym obsługa klienta to połowa sukcesu inwestuj w system połączeń bezprzewodowych marki SYSCALL.

 

Poprawisz jakość i szybkość obsługi, obsłużysz więcej klientów mniejszym nakładem pracy. Dyskretna komunikacja kuchni z pagerem kelnerem, czy też przywołanie klienta po odbiór zamówienia do wydawki na food-cort to tylko niektóre rozwiązania z szeregu dostępnych możliwości. 

PRZEMYSŁ

Bezprzewodowe systemy przywoławcze poprawiają komunikację i zwiększają efektywność pracy w punktach magazynowych. Nie musisz marnować czasu na kontrolę stanu surowców, gdy ich zabraknie lub gdy maszyny przestaną działać. 

 

SYSCALL wpływa na szybkość zgłoszeń awarii, potrzeby, zwiększa produktywność i wydajność pracy linii produkcyjnej. 

FIRMA

Najnwosze produkty marki SYSCALL umożliwiają wprowadzenie komunikacji bezprzewodowej w firmach gdzie występują powtarzalne czynności.


Zapewne spotkałeś się z problemem w którym prowadzisz prezentację w sali konferencyjnej i potrzebujesz serwisu cateringowego do sali. Szef ma potrzebę wezwania pracownika do gabinetu, a pracownik call center potrzebuje porady kierownika projektu. Z pomocą przychodzi SYSCALL, który w szybki sposób całkowicie rozwiąże problem.

OPIEKA MEDYCZNA

W placówkach opieki medycznej takich jak szpitale, DPS'ach i przychodniach, a także MOPS'ach istotnym elementem jest szybka reakcja na niebezpieczeństwo związane ze zdrowiem.

 

Sygnał o wezwaniu dociera do pokoju pielęgniarek na monitor informacyjny oraz do komputera z programem monitorującym i pagerem mobilnym. Sygnalizator świetlny zamontowany nad wejściem do pokoju pacjenta może wzmocnić wezwanie o pomoc. SYSCALL oferuje najbardziej kompletny i niezawodny system przywołania opiekuna.

HOTEL

Hotele i SPA potrzebują bardziej wydajnych sposobów komunikacji w celu zapewnienia gościom najwyższego poziomu obsługi.

 

Przycisk recepcyjny do wezwania recepcjonisty czy też transmiter z którego możemy wysłać komunikat do pracownika odpowiadającego za czystość w pokojach o wymeldowaniu gościa to tylko niektóre możliwości zastosowania urządzeń marki SYSCALL w hotelach. 

LOGISTYKA

Komunikacja na magazynie i w centrum logistycznym na dużych obszarach bez odpowiednich narzędzi jest conajmniej nie efektywna.

 

Pomocnym rozwiązaniem jest wyposażenie magazynierów w pagery mobilne, kierowców w pagery z TRUCK PAGING SYSTEM na które wpadają komunikaty o wezwaniu do odpowiedniego miejsca. 

RETAIL

Markety dysponują szerokim wachlarzem produktów, kilkoma stanowiskami kasowymi oraz dużym obszarem prezentacji produktów i jednym z elementów Customer experiance jest właściwa ocena nawyków zakupowych klientów.

 

Co w przypadku nowych klientów, kiedy nasz Merchandise management nie wpisuje się w schemat zakupów klientów, a absencja kasjera przy długich kolejkach jest irytująca lub jego obecność jest dla właściciela sklepu mało efektywna? Syscal dostrzega jak ważny jest czytelny przekaz promocji sklepu, zrozumienie potrzeb i pozytywne doświadczenie klienta na każdym etapie procesu zakupu w sklepie.  Wezwanie kasjera do kasy, system jedno-kolejkowy, audio-wizualne uruchomienie kasy, czy też przywołanie opiekuna do półki sklepowej to tylko kilka z wielu możliwości.

KINA I GALERIE HANDLOWE

 

Klienci bardzo często w ostatniej chwili przychodzą na seans, a pomimo tego stoją w kolejkach po zakup przekąsek przed wejściem na salę kinową. Obsługa kas często nawołuje kolejną osobę z kolejki co powoduje dodatkowe zamieszanie. W samym kinie klient lub obsługa kina może przywołać serwis sprzątający/ innego pracownika kina.

 

W kasach gastronomicznych z przekąskami mogą pojawić się przyciski po naciśnięciu którego na monitorze z serii SR-A pojawi się numer stanowiska kasowego do którego klient powinien się udać. Cały system działa w technologii radiowej, dlatego jego wdrożenie nie wymaga specjalnego przygotowania.